Kdy, jak a kde s MOVEinZLIN?

MOVEinZLIN pořádá v termínech od 5.8. do 9.8.2024 a od 19.8. do 23.8.2024 příměstský tábor pro děti od 7 do 14 let pod heslem 5 dní plavání, sportu a angličtiny.

Jak již heslo napovídá, nebudeme s dětmi chodit do ZOO a ne, nebudeme s nimi stavět lego a už vůbec hrát na x-boxu. Pokusíme se do Vašich dětí v průběhu 5 dní nasypat tolik sportu a angličtiny, co se do nich vejde, zatímco se budou bavit a smát.

Příměstský tábor s MOVEinZLIN.cz bude probíhat ve Zlíně v prostorách a na hřištích ZŠ Kvítková. Plavecké tréninky budou poté probíhat na bazénu v Lázně Zlín. Co se týče ostatních sportů, v případě nevyhovujícího počasí budou k dispozici vnitřní prostory na ZŠ Kvítková.

Rezervovat za 5.990 czk

Co bude obsahem?

5 dní plavání, sportu a angličtiny pro Vaše dítě
Plavání

Plavání

v Lázně Zlín

Od základů "dýchání do vody a poloha těla na vodě" až po základní styly "kraul a znak". Pro pokročilejší děti v bazénu máme připravenu řadu delfínových a prsařských cvičení. Děti stráví 60min čistého času ve vodě, zábava na prvním místě.

Outdoor sporty

Outdoor sporty

na hřištích ZŠ Kvítková

Co se týče tréninků na suchu (budou probíhat na hřištích ZŠ Kvítková), zaměříme se na přípravu pohybového aparátu, základní sportovní dovednosti, koordinaci pohybu, cvičení s vlastním tělem, běžecká cvičení, zábavný běh s překážkami, cvičení se švihadlem, zábavné míčové hry, základní dovednosti s míčem.

Angličtina

Angličtina

ZŠ Kvítková (třída, park)

Výuka bude probíhat v absolutně nenásilné a zábavné formě a to hodinu ráno a hodinu po obědě s důrazem na základní dovednosti jako je abeceda, spelování, zájmena, slovesa to BE, to HAVE a to DO. Zaměříme se na základní konverzaci a reagování v běžných situacích, ve kterých si vystačíme s přítomným časem prostým a průběhovým. Pro v EN pokročilejší děti máme samozřejmě připravenu ADVANCED výuku. Celkem budou tedy děti absolvovat za 5 dní 10 hodin angličtiny.

Stravování

Stravování

ZŠ Kvítková

Vzhledem k výdeji, který děti budou mít, bude občerstvení probíhat 4-fázově a to v podobě snídaně (není nutno doma snídat), dopolední svačiny z čerstvého pečiva a domácích pomazánek mezi angličtinou a sportem. Oběda v podobě hlavního jídla a odpolední svačiny. K dispozici bude domácí kuchyně od čerstvého pečiva, pomazánek, ovoce, zeleniny, buchet, koláčů přes řízky, lehká jídla až po pizzu.

Odpočinek

Odpočinek

ZŠ Kvítková

Samozřejmě nezapomeneme po dopolední "náloži":) ani na odpočinek. K dispozici bude volný prostor (park) na ZŠ Kvítková, kde budou děti moci odpočívat na čerstvém vzduchu, nebo relaxovat u lehkých her jako petanque apod.

Denní rozvrh

5 dní plavání, sportu a angličtiny pro Vaše dítě s MOVEinZLIN

Termín 1: od 5.8.2024 do 9.8.2024
Termín 2: od 19.8.2024 do 23.8.2024

Čas Aktivita
07:50h sraz na ZŠ Kvítková
08:00h snídaně
08:30h angličtina
09:40h přesun do Lázně Zlín
10:00h plavecký trénink
12:00h oběd na ZŠ Kvítková
13:00h angličtina
14:30h sportovní trénink na ZŠ Kvítková
15:30h svačina
16:00h ukončení dne
Za celý týden vaše děti absolvují:
5h plavání, 5h outdoor sportu, 10h angličtiny, 20 jídel

Jak to probíhalo minulý rok

Plavání - kraulová cvičení
Plavání - znaková cvičení
Outdoor - běžecká cvičení
Outdoor - Starty
Outdoor - míče
Outdoor - kontrola míče
Outdoor - chytání míče
Outdoor - chytání míče Team
Outdoor - Florbal

Proč s námi?

Děláme z dětí obojživelníky

Je úžasné, že se jedny děti cítí sebejistě ve vodě a druhé při sportu na suchu, my uděláme vše pro to, aby tomu tak bylo u všech dětí v obou případech.

Malé skupiny dětí

Děti rozděleny dle věku a úrovní, cílem je kontakt starších s mladšími a stejně tak slabších se silnějšími a naopak, týmové a kolektivní pojetí.

Stará škola (cukr a bič)

Rodiče dětí z MOVEinZLIN ví, o čem je řeč. Slušně napsáno: Rozkrájíme se pro ty malochy, ale abychom jim stihli předat co nejvíce, pokusíme se jim předat také něco ze staré školy.

Animátoři

Animátoři z MOVEinZLIN. Dbáme na: Sportovní historie, jazykové vybavení, ale především: lidská stránka a vztah k dětem! Vše budeme absolvovat s malochama. Děti dostanou maximální podporu.

Stravování

Občerstvení neustále k dispozici, domácí studená i teplá kuchyně, čerstvé suroviny.

Kolik to stojí?

Příměstský tábor 2024 s MOVEinZLIN

5 dní plavání, sportu a angličtiny pro Vaše dítě
cena: 5.990 czk
Rezerovat místo pro vaše dítě můžete na:
tel. 777-097-940 nebo online viz níže

Fotogalerie

Náš tým

Naším posláním je bavit, dávat, motivovat, podpořit a především předat!

Naše heslo:
Najít Vás, seznámit se, načíst, vzít Vaše sebevědomí a vystřelit ho do nebe!

V MOVEinZLIN bylo nespočet klientů, kteří, když uslyšeli, že jako první půjdou po kraulu, lekli se, že to prostě není možné, že to nedokážou.
Tohle prosím nechte na nás... :)

MOVEinZLIN

Pavel Kráčala

plavání, fitness, sporty, děti

MOVEinZLIN

Jakub Skála

plavání, fitness, sporty, děti

MOVEinZLIN

Former plavci PKZ a ZPK

plavání, dospělí, děti

Milujeme plavání a fitness!